Kvapai verslui

Kvapų rinkodara – tai efektyvus būdas stiprinti jūsų prekės ženklą ir didinti pardavimus.

Kvapai supa mus visur. Malonūs, neutralūs, stiprūs ar net nemalonūs. Kvapas didžia dalimi prisideda ir prie pirmojo įspūdžio klientui sukūrimo.

Kvapų rinkodara – tai subtilus būdas paveikti klientą, siekiant geresnių verslo rezultatų, didinant kliento lojalumą bei sukuriant malonią atmosferą aptarnavimo vietose. Pasitelkus kvapų rinkodaros sprendimus ir priemones, užmezgamas ilgiau trunkantis emocinis ryšys su klientu.

Tyrimų duomenimis, kvapų rinkodara gerina verslo rezultatus

marketing icon rating aukštesnis paslaugų kokybės įvertinimas 
marketing icon rating pirkėjų labiau linkę bendrauti
marketing icon rating aukštesnis švaros suvokimo įvertinimas
marketing icon rating daugiau svečių linkę apsilankyti pakartotinai
marketing icon rating padidėja apyvarta

AROMIKA siūlo platų kvapų rinkodaros paslaugų spektrą. 

 • Kvapniojo identiteto kūrimas
 • Patalpų kvepinimas
 • Kvapų šalinimas, maskavimas
 • Renginių kvepinimas
 • Verslo dovanos
 • Kvapni reklama
 • Produktų kvepinimas


Patalpų kvėpinimas

Mūsų kvėpinimo paslaugos ne tik sukuria puikų pirmą įspūdį ir besitęsiančias išskirtines patirtis jūsų klientams, bet ir padeda stiprinti prekės ženklo identitetą, didinti jūsų konkurencingumą bei daro teigiamą įtaką kliento sprendimams.

patalpų kvepinimas
Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ypač įvairūs sprendimai jūsų verslo patalpų aromatizavimui.
Eteriniai aliejai, difuzoriai, sausi kvapai, purškiami kvapai, kvapai buteliukuose. Išsirinkti bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales. Savaime suprantama, vienas pagrindinių yra aromatizuojamų patalpų dydis – atsižvelgiant į jį, bus paprasta nuspręsti, kiek ir kokių aromatizavimų priemonių reikia.
Norite, kad patalpų aromatizavimas pareikalautų kuo mažiau jūsų dėmesio bei laiko? Tokiu atveju, puikiu pasirinkimu taps didelės talpos kvėpinimo priemonės – jų užteks net 60 dienų ar ilgiau. Taip pat svarbu prisiminti, kad tinkamai parinkta priemonė ne tik aromatizuos jūsų verslo patalpas, bet ir suteiks joms papildomo žavesio, elegancijos.
Na ir žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, ypač atsakingai turėtumėte įvertinti aromatą, kadangi kiekvienas iš jų pasižymi vis kitokiu poveikiu.
Prireikus aromatizavimo priemonių patalpų kvėpinimui, verta jas įsigyti internetu. Rasite ypač didelį jų pasirinkimą (įvairios talpos bei rūšių) eterinių aliejų, kvapų buteliukuose, purškiamų kvapų, sausų kvapų ir t.t., o galimybė gaminius rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus, užtikrins lengvą bei sklandžią gaminių paiešką. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kiekvieno verslo atstovai puikiai žino, kad laikas – pinigai, todėl taupyti laiką tikrai verta.
Taip ir nutiks, jei priemones patalpų aromatizavimui pirksite internetu – galėsite apsipirkti sau patogiausiu metu, net nepalikdami darbo vietos. Taip pat svarbu akcentuoti, kad viena verslo sėkmės priežasčių yra gebėjimas būtinas priemones įsigyti geriausiomis kainomis. Taip ir bus, jei pirksite šiuo būdu. Kaip žinia, pirkimas internetu yra neatsiejamas nuo specialių pasiūlymų, o jų metu, gaminiai yra parduodami ypač patrauklia kaina.

Artėkite prie verslo sėkmės, tinkamai įgyvendinę verslo marketingo sprendimus.

Kvapai jūsų sėkmingam verslui

Jau ilgą laiką, patalpų kvėpinimas arba tiesiog patalpų aromatizavimas yra vienas iš įrankių, kaip sukurti jaukią bei pritraukiančią verslo erdvę. Ne paslaptis, kad savo namuose, o tiksliau –skirtingose jų patalpose, dažnas iš mūsų naudojame eterinius aliejus ar kitas aromatizavimo priemones, tam, kad užtikrintume reikiamą poveikį. Pavyzdžiui, vonioje ar miegamajame, puikiai tinka raminantys bei atpalaiduojantys aromatai, tam, kad greičiau pamirštume per dieną susikaupusius rūpesčius bei stresą ir geriau pailsėtume. Na, o tokiose erdvėse kaip svetainė ar darbo kambarys, puikiai tinka aromatai, kurie gerina nuotaiką, suteikia energijos bei žvalumo, padeda susikoncentruoti darbui.

Taigi, lygiai tas pats pasakytina ir apie verslo, tikslinius objektus – kiekvienas iš jų turi turėti jam skirtą aromatą. Nesvarbu, kas tai – kosmetikos prekių parduotuvė, ofisas, SPA centras, pramogų ar laisvalaikio centras – bet kuri iš šių erdvių turi turėti aromatą, kuris darytų įtaką objekte vykstančius procesus, priklausomus nuo emocijų. Taip pat svarbu akcentuoti, kad aromatizuotos patalpos yra ir viena iš galimybių reprezentuoti savo verslą, padėti jūsų verslo erdvei išsiskirti ir daugelio kitų.

Įdomu tai, kad toks verslo patalpų aromatizavimas, prie kokio esame įpratę šiandien, dar – pakankamai jaunas reiškinys. Tačiau, jei kalbėtume apie šį reiškinį bendrąją prasme, netruktume pastebėti, kad jo ištakos yra labai gilios – dar prieš kelis šimtus metų turgavietėse bei prekyvietėse buvo naudojami aromatai tam, kad būtų atkreiptas ir patrauktas pirkėjų dėmesys ir, kad pardavimai būtų didesni. Šiam tikslui nuo seno buvo naudojamos intensyviu aromatu pasižyminčios prieskoninės žolelės.

Kvapų marketingas

Kvapų marketingas kiekvienam verslui yra svarbus dėl daugybės įvairių priežasčių. Vienas pagrindinių faktorių - aromatas gali pakeisti vartotojų elgesį. Ne paslaptis, kad esame ypač stipriai veikiami aplinkos veiksnių, tad kvapas – tikrai ne išimtis. Jei klientas į jūsų verslo erdvę užsuks ne pačios geriausios nuotaikos, tai tinkamai parinktas aromatas gali ją pastebimai pagerinti bei paskatinti vartotojus būti atidesniais tiek darbuotojams tiek vienas kitam.  Ir tai dar ne viskas: pastebėta, kad tinkamas, malonus kvapas gali paskatinti vartotoją ilgiau galvoti apie siūlomus produktus bei paslaugas, susimąstyti apie tai, kaip jie galėtų palengvinti kasdienybę ir kuo galėtų būti naudingi. Na, o tuo atveju, jei klientas pas jus užsuka dėl konkrečios paslaugos ar produkto, tai tinkamas aromatas gali tapti priežastimi, kodėl vartotojas ims svarstyti ne tik apie tuo metu reikalingus, bet ir papildomus produktus ar paslaugas.

Dar viena kvapų marketingo nauda kiekvienam verslui yra ta, jog žmogus toje erdvėje, kurioje jaučiamas malonus kvapas, yra linkęs likti ilgiau. Taigi, patraukdami žmonių dėmesį bei išlaikydami juos ilgiau savo verslo erdvėje, jūs didinate tikimybę, kad asmuo įsigys jūsų siūlomų produktų ar paslaugų.Geras, malonus, tinkamas aromatas, neabejotinai yra ir viena iš priežasčių, kuri kuria geresnę vartotojų patirtį. Na, o klientas, kuris turėjo malonią patirtį, neabejotinai norės sugrįžti pas jus vėl ir vėl.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad tam tikri kvapai sukuria ilgalaikius prisiminimus, o tai taip pat turi įtakos pardavimų augimui. Kiekvienas iš mūsų galėtumėte įvardinti bent po kelis aromatus, kurie mums primena ypač malonius praeities įvykius. Taigi, aromatas, kuris bus jaučiams jūsų verslo erdvėje, jei tik primins malonius praeities įvykius apsilankiusiems asmenims, gali paskatinti pardavimus.

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas verslas, reguliariai siūlo naujoves – naujus produktus ar paslaugas savo klientams bei pirkėjams. Taigi, svarbu pabrėžti ir tai, kad vartotojai, kurie leidžia laiką tose patalpose, kuriose jaučiamas malonus kvapas, yra labiau linkę susipažinti su naujomis paslaugomis arba produktais. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad parinkę reikiamą aromatą, jūs padidinsite naujų produktų ar paslaugų pardavimo tikimybę.

Nemaža dalimi pardavimų apimtys priklauso ir nuo jūsų darbuotojų elgesio bei priimtų sprendimų. Belieka tik pridurti, kad ir šiuo atveju ypač naudingas gali būti kvapų marketingas. Svarbu pabrėžti, kad tam tikri aromatai gali turėti įtakos jūsų darbuotojų elgesiui, veiksmams. Štai, pavyzdžiui, mandarinų, bazilikų, greipfrutų aromatai suteiks jūsų darbuotojams energijos ir žvalumo, padidins produktyvumą, paskatins kūrybiškumą ir dėmesį detalėms. Levandų, kvapiųjų kanangų, bergamočių aromatai nuramins, padės pašalinti stresą bei paprasčiau reaguoti į konfliktines situacijas. 

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu priminti, kad jūsų verslo erdvėje jaučiamas aromatas gali tapti jūsų verslo vizitine kortele, skiriamuoju ženklu, dėl kurio jūsų kuriamus produktus ar teikiamas paslaugas, kur kas geriau įsimins vartotojai.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums pasiūlymą!

Dėl daugiau informacijos kreiptis:

El. paštas: andrius@aromika.lt

Tel. nr. +370 600 00392 

Jūsų prekės ženklo automobilių kvapai

Bendradarbiaujame su įvairiais klientais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kuriant automobilių kvapus ir individualius dizainus. Tai puikus būdas reklamuoti savo prekinį ženklą.

 • Išrenkamas dizainas
 • Patvirtinama spauda
 • Pritaikomas jūsų pasirinktas kvapas
 • Aptariamas užsakomas kiekis ir kaina
 • Pagaminta produkcija, pristatoma jūsų nurodytu adresu

Kodėl būtent mes?

 • Gamyboje naudojame didesnį kvapo kiekį, todėl kvapas išlieka žymiai ilgiau ir yra stipresnis
 • Naudojame 100% celiuliozę, kas padeda užtikrinti geresnę kvapo koncentraciją

Pavyzdžiai su jūsų spauda arba logotipu:

Dėl daugiau informacijos kreiptis:

El. paštas: andrius@aromika.lt

Tel. nr. +370 600 00392