Apmokėjimas

Šiuo metu Aromika e-parduotuvė užsakymus vykdo tik gavusi išankstinį apmokėjimą. Už savo pirkinius Aromikos el. parduotuvėje galite atsiskaityti tokiais būdais:


Elektronine bankininkyste
Naudodamiesi bank-link paslauga už Aromikos el.parduotuvėje įsigytas prekes saugiai ir greitai galite atsiskaityti per vieną iš šių bankų - AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank" ir kt. Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.


Bankiniu pavedimu
Mokėdami banko pavedimu, už savo pirkinį atsiskaitote iš anksto, tad galite ramiai laukti prekių pristatymo. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, rankiniu būdu perveskite užsakymo sumą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo užsakymo numerį (pvz., ARO00123). Jei sąskaitos neapmokėsite per 48 val., prekių rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas. Priklausomai nuo banko, atlikti mokėjimai mus pasiekia per 0,1 - 24 val. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Mokėjimui naudokite tokius rekvizitus:

Gavėjas: UAB Aromika
Bankas: Paysera
Sąskaita: LT833500010001131402
Suma: Jūsų užsakymo suma, pvz., 15,50€
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris, pvz., ARO30108