Kvapų rinkodara

Kvapų rinkodara – tai efektyvus būdas stiprinti jūsų prekės ženklą ir didinti pardavimus.

Kvapai supa mus visur. Malonūs, neutralūs, stiprūs ar net nemalonūs. Kvapas didžia dalimi prisideda ir prie pirmojo įspūdžio klientui sukūrimo.

Kvapų rinkodara – tai subtilus būdas paveikti klientą, siekiant geresnių verslo rezultatų, didinant kliento lojalumą bei sukuriant malonią atmosferą aptarnavimo vietose. Pasitelkus kvapų rinkodaros sprendimus ir priemones, užmezgamas ilgiau trunkantis emocinis ryšys su klientu.

Tyrimų duomenimis, kvapų rinkodara gerina verslo rezultatus

marketing icon rating aukštesnis paslaugų kokybės įvertinimas 
marketing icon rating pirkėjų labiau linkę bendrauti
marketing icon rating aukštesnis švaros suvokimo įvertinimas
marketing icon rating daugiau svečių linkę apsilankyti pakartotinai
marketing icon rating padidėja apyvarta

AROMIKA siūlo platų kvapų rinkodaros paslaugų spektrą. 

 • Kvapniojo identiteto kūrimas
 • Patalpų kvepinimas
 • Kvapų šalinimas, maskavimas
 • Renginių kvepinimas
 • Verslo dovanos
 • Kvapni reklama
 • Produktų kvepinimas


Patalpų kvėpinimas

Mūsų kvėpinimo paslaugos ne tik sukuria puikų pirmą įspūdį ir besitęsiančias išskirtines patirtis jūsų klientams, bet ir padeda stiprinti prekės ženklo identitetą, didinti jūsų konkurencingumą bei daro teigiamą įtaką kliento sprendimams.

patalpų kvepinimas
Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ypač įvairūs sprendimai jūsų verslo patalpų aromatizavimui.
Eteriniai aliejai, difuzoriai, sausi kvapai, purškiami kvapai, kvapai buteliukuose. Išsirinkti bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales. Savaime suprantama, vienas pagrindinių yra aromatizuojamų patalpų dydis – atsižvelgiant į jį, bus paprasta nuspręsti, kiek ir kokių aromatizavimų priemonių reikia.
Norite, kad patalpų aromatizavimas pareikalautų kuo mažiau jūsų dėmesio bei laiko? Tokiu atveju, puikiu pasirinkimu taps didelės talpos kvėpinimo priemonės – jų užteks net 60 dienų ar ilgiau. Taip pat svarbu prisiminti, kad tinkamai parinkta priemonė ne tik aromatizuos jūsų verslo patalpas, bet ir suteiks joms papildomo žavesio, elegancijos.
Na ir žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, ypač atsakingai turėtumėte įvertinti aromatą, kadangi kiekvienas iš jų pasižymi vis kitokiu poveikiu.
Prireikus aromatizavimo priemonių patalpų kvėpinimui, verta jas įsigyti internetu. Rasite ypač didelį jų pasirinkimą (įvairios talpos bei rūšių) eterinių aliejų, kvapų buteliukuose, purškiamų kvapų, sausų kvapų ir t.t., o galimybė gaminius rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus, užtikrins lengvą bei sklandžią gaminių paiešką. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kiekvieno verslo atstovai puikiai žino, kad laikas – pinigai, todėl taupyti laiką tikrai verta.
Taip ir nutiks, jei priemones patalpų aromatizavimui pirksite internetu – galėsite apsipirkti sau patogiausiu metu, net nepalikdami darbo vietos. Taip pat svarbu akcentuoti, kad viena verslo sėkmės priežasčių yra gebėjimas būtinas priemones įsigyti geriausiomis kainomis. Taip ir bus, jei pirksite šiuo būdu. Kaip žinia, pirkimas internetu yra neatsiejamas nuo specialių pasiūlymų, o jų metu, gaminiai yra parduodami ypač patrauklia kaina.

Artėkite prie verslo sėkmės, tinkamai įgyvendinę verslo marketingo sprendimus.

Susiekite su mumis ir mes pateiksime Jums pasiūlymą!

Dėl daugiau informacijos kreiptis:

El. paštas: andrius@aromika.lt

Tel. nr. +370 600 00392 

Jūsų prekės ženklo automobilių kvapai

Bendradarbiaujame su įvairiais klientais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kuriant automobilių kvapus ir individualius dizainus. Tai puikus būdas reklamuoti savo prekinį ženklą.

 • Išrenkamas dizainas
 • Patvirtinama spauda
 • Pritaikomas jūsų pasirinktas kvapas
 • Aptariamas užsakomas kiekis ir kaina
 • Pagaminta produkcija, pristatoma jūsų nurodytu adresu

Kodėl būtent mes?

 • Gamyboje naudojame didesnį kvapo kiekį, todėl kvapas išlieka žymiai ilgiau ir yra stipresnis
 • Naudojame 100% celiuliozę, kas padeda užtikrinti geresnę kvapo koncentraciją

Pavyzdžiai su jūsų spauda arba logotipu:

Dėl daugiau informacijos kreiptis:

El. paštas: andrius@aromika.lt

Tel. nr. +370 600 00392