"MANO NAMAI" NAMŲ KVAPŲ LINIJA

„Mano namai“ yra vienas populiariausių leidinių apie namus ir interjerą, leidžiamas jau daugiau nei dvidešimt metų, kas mėnesį lankosi stilinguose ir gražiuose interjeruose Lietuvoje ir užsienyje, kalbina žinomus architektus, dizaino profesionalus ir baldų gamintojus, domisi naujausiomis interjero mados tendencijomis ir nuolat ieško jaukių namų formulės. Per tiek metų kūrybinė grupė įsitikino, kad tai ne tik išskirtinės būsto erdvės, stilingi garsių prekės ženklų baldai, madingi raštai ir dekoratyvūs aksesuarai, moderni įranga ir šiuolaikiško komforto atributai, bet dar kažkas, tarsi nematoma, neapčiuopama, bet tikra ir svarbu.

Džiaugsmas kas vakarą visiems saviems susirinkus virtuvėje jaukiam pokalbiui, kelionėse atskleistas paslaptis primenančios nuotraukos ant sienos, švelni pasaka mažyliui prieš miegą prieblandoje paskendusiame kambaryje, nenustygstanti mielo augintinio laimė pagaliau grįžus namo šeimininkams, ar, regis, toks pažįstamas, galbūt iš gero vaikystės sapno pasivijęs nepakartojamas aromatas.

Šie atradimai paskatino „Mano namų“ kūrybinę grupę išleisti originalią namų kvapų kolekciją, kuri į  kiekvienus namus atneš gaiviu pavasariu išsiskleidusią „Laimę“, rytietišku dvelksmu užburiančią „Pasaką“, egzotišką „Paslapties“ aromatą ar ramų, vasaros žolynų kvapu apgaubiantį  „Sapną“. O kaip kvepia jūsų namai?

ManoNamai namų kvapas LAIMĖ 100 ml
Pardavimo kaina14,99 €
ManoNamai namų kvapas PASAKA 100 ml
Pardavimo kaina14,99 €
ManoNamai namų kvapas PASLAPTIS 100 ml
Pardavimo kaina14,99 €
ManoNamai namų kvapas SAPNAS 100 ml
Pardavimo kaina14,99 €