Kvapai yra glaudžiai susiję su mūsų prisiminimais, emocijomis ir išgyvenimais. Kvepalų pasirinkimas pasako apie mus kur kas daugiau nei mėgstami filmai ar muzika – juk tai atkeliauja tiesiai iš pasąmonės ir nėra nulemta nei mūsų nuomonių, nei vertybių, nei išsilavinimo.

Pristatome Jums atnaujintą ir papildytą „Marcel“ aromatų liniją. Jie gaminami išlaikant geriausią prancūzišką tradiciją, dabar vadinamą klasikine, kruopščiai atrenkant populiariausius kvapus. Skirtingos kvapų grupės su skirtingomis aromato sudėtimis padės ieškant tobulo, Jums labiausiai tinkančio kvapo.

Renkantis kvepalus reikia atsakyti į tris pagrindinius klausimus: kodėl aš kvėpinuosi, prie ko derinu savo kvepalus ir ko aš tikiuosi (kokio įspūdžio ar poveikio laukiu iš savo kvepalų). Siūlome rinktis iš šių „Marcel“ linijos aromatų:

  • švelnių, romantiškų ir labai moteriškų gėlių (Love for million, Mademoisele Chantel, Dolce Imperatrice);
  • gaiva alsuojančių medienos ar citrusų (3 million, Coool Winter, Acqua di Giorno) jausmingų, egzotiškų, rytietiškų (Terra Hermes, Grand, Armando code, Blackest opium)
  • šviesių, nerūpestingų ir gaivių (Si Armand, Holiday in Paradise).

Neskubėkite ir nevertinkite kvapų paviršutiniškai – juk jie be galo intymiais, giluminiais ryšiais susiję su mūsų vidiniu „aš“ ir dažnai atskleidžia, kas iš tiesų esame, ką mėgstame ir ko nekenčiame. Taigi - bandykite, mėgaukitės ir atraskite savo mylimiausią „Marcel“ linijos aromatą...

Sekite Facebook
Susisiekite