Apie mus

Kaune įsikūrusi UAB “Aromika” jau 15 metų sėkmingai kuria unikalius parfumerijos gaminius žmonėms, namams ir verslui. Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau UAB "Aromika" prekių ir paslaugų spektre.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume nustebinti savo klientus.

Antrą veiklos dešimtį skaičiuojanti bendrovė yra bene didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja, savo produkciją pristatanti ir į Ispanijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Didžiosios Britanijos rinkas.

Kasmet UAB „Aromika“ gimsta bent keli nauji produktai, o pastarieji metai kompanijai buvo ypač kūrybingi – buvo sukurta ne tik daugiau nei 20 naujovių, bet ir tris kartus išaugo darbuotojų skaičius bei įmonės apyvarta.

Itin vertinama UAB „Aromika" patalpų kvėpinimo paslauga. Įmonės klientai yra viešbutis „Kempinski“, „Impuls“ sporto klubų tinklas, „Eglė +“ sanatorija, „Krasta auto“, „Aprangos“ grupė ir kt.

UAB „Aromika“ – socialinė įmonė, kurioje dirba daugiau nei 20 darbuotoju.

UAB „Aromika“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra (bendrovės produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose)
Projekto tikslas - didinti UAB „Aromika“ pardavimus užsienio rinkose.
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bendrovė planuoja dalyvauti 7 (septyniose) tarptautinėse parodose.
Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo
Projekto vykdytojas: UAB „Aromika“