Nemokamas pristatymas, perkant prekių už 20€.
Perkant už 50€, 20% nuolaida su kodu PERKU50. Perkant už 80€, 30% nuolaida su kodu PERKU80.
Sekite Aromiką Facebook'e ir nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!

SEL KVEPALAI LAISVĖ

Egidijus Dragūnas, SEL lyderis - nesuvaržyta, laisva, išskirtinė asmenybė. Jį arba myli, arba jo nekenčia - tai tikros asmenybės bruožas. Tokie patys yra ir su niekuo nepalyginami SEL kvepalai, skirti tiems, kurie visuomet siekia savo tikslo. Sukurti originalius kvepalus Egidijų paskatino gausus gerbėjų būrys.

 

SEL MEN

SEL MEN aromatas sukurtas vyrui, kurį viskas ką pastebi aplinkui įkvepia. Jis keliauja neįprastai, atrodytų lyg aklai rinkdamasis maršrutą, visus sprendimus priima greitai, energingai ir spontaniškai. Jis patiria netikėtumų ir puikiai žino, kad imlus protas yra jo kūrybinės sėkmės ir gyvenimo pilnatvės raktas. Aplinkiniai žino, jog toks vyras geba matyti supantį pasaulį kitaip – jis naujų išgyvenimų magnetas, kartu su draugais apverčiantis naktinį miesto gyvenimą aukštyn kojomis ir vėl grąžinantis viską į savas vietas Aromate persipina gyvybingi ir jausmingi medienos akcentai, kurie ves visus iš proto tiek nepakartojamo vakarėlio metu, tiek paprasčiausios dienos metu. Kvepalai skiriami ambicingiems vyrams, kurie visuomet ieško naujovių ir nuotykių, tiems kuriems negalioja nusistovėjusios taisyklės. Kvepalų kiekis 20 ml.

SEL WOMEN

SEL WOMEN kvepalai skirti nepakartojamoms ir jaunatviškoms moterims, kurios mėgsta lengvai it vėjas skrieti gyvenimo keliu. Citrusu ir gaivumu prisotintas aromatas skirtas žaismingai ir seksualiai, dievinančiai madą ir jokių suvaržymų nepaisančiai merginai. Ji žengia drąsiai. Ji žvelgia gyvenimui tiesiai į akis. Ji žavesio įsikūnijimas, stipri, bet ir švelni. Ji pakerėta ją supančio pasaulio grožio – tai atsispindi visuose jos veiksmuose ir leidžia patirti džiaugsmingų akimirkų bei jaustis laimingai. Dėl subtilios kvapo koncentracijos aromatas yra dar labiau svaiginantis ir ilgiau išliekantis. Prabangus ir gundantis SEL WOMEN aromatas padės kiekvienai moteriai atskleisti kerintį moteriškumą. Jos paslaptis – nedingstantis pasitikėjimas savimi. Kvepalų kiekis 20 ml.

SEL UNISEX

SEL UNISEX kvepalai skirti tiems, kurie nemėgsta  nuobodulio ir monotonijos. Jų gyvenimas yra kupinas spalvų, netikėtumų ir staigmenų, o kiekviena diena – dar viena niekada nebepasikartosianti proga pajusti būties žavesį, išbandyti savo galimybes ir priimti laisvos asmenybės vertus sprendimus. SEL UNISEX nepalieka vietos rutinai ir kviečia džiaugtis didžiausiu nuotykiu – Gyvenimu. Kvepalų kiekis 20 ml.

Sekite Facebook
Susisiekite