Nemokamas pristatymas, perkant prekių už 20€.
Perkant už 50€, 20% nuolaida su kodu PERKU50. Perkant už 80€, 30% nuolaida su kodu PERKU80.
Sekite Aromiką Facebook'e ir nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!

Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti.

Patrick Süskind. Knygos 'Kvepalai: vieno žudiko istorija' autorius

Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau kuria 2004-ųjų kovo 18 d. veiklą pradėjusios įmonės „Aromika“ meistrai.

Antrą veiklos dešimtį skaičiuojanti bendrovė yra bene didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja, savo produkciją pristatanti ir į Ispanijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Didžiosios Britanijos rinkas.

Kasmet UAB „Aromika“ gimsta bent keli nauji produktai, o pastarieji metai kompanijai buvo ypač kūrybingi – buvo sukurta ne tik daugiau nei 20 naujovių, bet ir tris kartus išaugo darbuotojų skaičius bei įmonės apyvarta.

Itin vertinama UAB „Aromika“ patalpų kvėpinimo paslauga. Įmonės klientai yra viešbutis „Kempinski“, „Impuls“ sporto klubų tinklas, „Eglė +“ sanatorija, „Krasta auto“, „Aprangos“ grupė ir kt.

Aromika

UAB „Aromika“ – socialinė įmonė, kurioje dirba 23 darbuotojai.

Lietuviškų kvepalų gamintojos produkciją galima įsigyti knygynų tinkluose „Pegasas“ ir „Vaga“, didžiuosiuose šalies prekybos tinkluose bei specializuotose parduotuvėse, Lietuvos pašto skyriuose, el. prekyboje. Verslui skirtas UAB "Aromika" paslaugas ir prekes galite užsisakyti www.aromika.com svetainėje.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume patenkinti visus mūsų klientų norus.


UAB „Aromika“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra (bendrovės produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose)
Projekto tikslas - didinti UAB „Aromika“ pardavimus užsienio rinkose.
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bendrovė planuoja dalyvauti 7 (septyniose) tarptautinėse parodose.
Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo
Projekto vykdytojas: UAB „Aromika“
Kuriame Lietuvos ateitį

Įkvėptas savo nenustygstančių gerbėjų rato, nusprendžiau sukurti savo vardinius kvepalus. Kvepalų pagrindinės natos tokios pačios nepakartojamos kaip ir mano muzika, atskleidžiančios mano - SEL asmenybę.
SEL - Egidijus Dragūnas
Norėdamas suteikti vyrams tokio pačio pasitikėjimo ir stiprybės, sukūriau savo asmeninį losjoną po skutimosi, kuris suteikia kiekvienam vyrui dvasinės stiprybės ir fizinės jėgos.
BigZ - Žydrūnas Savickas
Moteris, kuri nesikvėpina - neturi ateities.
Coco Chanel
Moters kvepalai apie ją pasako daugiau, nei jos rašysena.
Christian Dior
Niekada nesate pilnai apsirengęs, jei nesate pasikvėpinęs.
C. JoyBell C.
Sekite Facebook
Susisiekite