Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti.

Patrick Süskind. Knygos 'Kvepalai: vieno žudiko istorija' autorius

Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau kuria 2004-ųjų kovo 18 d. veiklą pradėjusios įmonės „Aromika“ meistrai.

Antrą veiklos dešimtį skaičiuojanti bendrovė yra bene didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja, savo produkciją pristatanti ir į Ispanijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Didžiosios Britanijos rinkas.

Kasmet UAB „Aromika“ gimsta bent keli nauji produktai, o pastarieji metai kompanijai buvo ypač kūrybingi – buvo sukurta ne tik daugiau nei 20 naujovių, bet ir tris kartus išaugo darbuotojų skaičius bei įmonės apyvarta.

Itin vertinama UAB „Aromika“ patalpų kvėpinimo paslauga. Įmonės klientai yra viešbutis „Kempinski“, „Impuls“ sporto klubų tinklas, „Eglė +“ sanatorija, „Krasta auto“, „Aprangos“ grupė ir kt.

Aromika

UAB „Aromika“ – socialinė įmonė, kurioje dirba 23 darbuotojai.

Lietuviškų kvepalų gamintojos produkciją galima įsigyti knygynų tinkluose „Pegasas“ ir „Vaga“, didžiuosiuose šalies prekybos tinkluose bei specializuotose parduotuvėse, Lietuvos pašto skyriuose, e-prekyboje, o taip pat ir firminėje Aromikos prekybos salelėje Europos PC Vilniuje ir šiame tinklalapyje. Verslui skirtas UAB "Aromika" paslaugas ir prekes galite užsisakyti www.aromika.com svetainėje.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume patenkinti visus mūsų klientų norus.

Įkvėptas savo nenustygstančių gerbėjų rato, nusprendžiau sukurti savo vardinius kvepalus. Kvepalų pagrindinės natos tokios pačios nepakartojamos kaip ir mano muzika, atskleidžiančios mano - SEL asmenybę.
SEL - Egidijus Dragūnas
Norėdamas suteikti vyrams tokio pačio pasitikėjimo ir stiprybės, sukūriau savo asmeninį losjoną po skutimosi, kuris suteikia kiekvienam vyrui dvasinės stiprybės ir fizinės jėgos.
BigZ - Žydrūnas Savickas
Moteris, kuri nesikvėpina - neturi ateities.
Coco Chanel
Moters kvepalai apie ją pasako daugiau, nei jos rašysena.
Christian Dior
Niekada nesate pilnai apsirengęs, jei nesate pasikvėpinęs.
C. JoyBell C.
Sekite Facebook
Susisiekite