Pristatymas

 

Pirkdami Aromikos elektroninėje parduotuvėje už 60€ ir daugiau, galite būti tikri, jog Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime Jums NEMOKAMAI Jūsų pasirinktu pristatymo būdu. Galimi įsigytų prekių pristatymo būdai:

DPD kurjeris Užsakytos prekės pristatomos tiesiai Jums į namus arba darbovietę. Pasirinkus šį pristatymo būdą, labai svarbu nurodyti tikslų savo adresą bei telefono numerį, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir suderinti tikslų siuntos pristatymo laiką. Galite būti tikri, jog kurjeriai nežino apie Jūsų siuntos turinį. Užsakymas siunčiamas konfidencialioje pakuotėje, be parduotuvės pavadinimo ar kitų turinį galinčių išduoti ženklų. Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas bet kur Lietuvoje, išskyrus Neringą.
3€
arba nemokamai perkant prekių virš 60€

Dėl pristatymo į užsienį: UAB Aromika pristato užsakymus į užsienį (Europa, JAV, Kanada, Australija), tačiau užsakymus į užsienį šiuo metu priimame tik el. paštu. Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio bei šalies, siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Įkainiai apskaičiuojami pagal post.lt

Jei turite klausimų, susijusių su pristatymu ar pristatymo būdais, prašome, susisiekite su mumis. Būtinai pagelbėsime.

Sekite Facebook
Susisiekite