Sveiki! Mes esame

Aromika

Apie mus

Kaune įsikūrusi UAB “Aromika” jau 12 metų sėkmingai kuria unikalius parfumerijos gaminius žmonėms ir namams. Be parfumerijos gamybos žmonėms ir patalpoms, įmonė užsiima parfumerijos gaminių platinimu.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto –  to, kuo galėtume patenkinti visus mūsų klientų norus. UAB „Aromika“ parfumerijos gamybai naudoja tik natūralias žaliavas ir natūralius kvapus, kuriuos suteikia motina gamta, būtent dėl šios priežasties įmonė gali Jums pasiūlyti sielą pakerinčius aromatus.

MŪSŲ PASLAUGOS

Kvapai - kaip subtilios glamonės, įkvepiančios vaizduotę ir suteikiančios palaimos jausmą!

KVEPALŲ GAMYBA

Kvepalų gamyba reikalauja daug pastangų ir didelės patirties. Pagrindinis kvepalų ingredientas yra aromatiniai aliejai, nuo jų priklauso kokios kokybės bus kvepalai. Mūsų kompanija bendradarbiauja su žymiausiais ir gabiausiais tiekėjais tam, kad savo klientams pateiktų pačios geriausios kokybės kvapus. Įmonėje įrengta speciali laboratorija, kurioje patyrę chemikai gamina, filtruoja ir brandina kvapus tol, kol kvapai pasiekia aukščiausią kokybę.
 
image
Svečių pasitikimas namuose, kurie skendi skoningų kvapų rūke, tai Viduržemio šalių tradicija. Šis gestas reiškia šeimininko maloningumą ir svetingumą. UAB“ Aromika“ kuria namų kvapus iš geriausių ingredientų - mes tikimės kvepalų pagalba išlaikyti jūsų namus subtiliai aromatizuotus šiltais ir raminančiais kvapais.
 
Šiuolaikinės įmonės tikisi pasiekti užsibrėžtus tikslus, sukurdamos strateginį prekės ženklo pripažinimą. Gamintojo pripažinimas padeda padidinti pardavimus, klientų srautą ir sukuria lojalumą prekės ženklui. Daugelis įmonių nesugeba pasinaudoti klientų uosle, todėl praranda nemažą dalį galimų klientų. Pažabodami kvapų galią, Jūs turite fantastišką galimybę atskirti savo prekės ženklą nuo konkurentų.
Svarstote apie kvepalus, sukurtus būtent Jūsų prekiniam ženklui? Norite išskirti savo įmonę iš konkurentų rato, o gal nustebinti svečius privačiais kvepalais? Mes galime Jums padėti! Jums tereikės  papasakoti apie savo svajonių kvepalus tam, kad mes galėtume išpildyti šią svajonę. UAB „Aromika“ jau 12 metų sėkmingai dirba kvepalų gamybos srityje, mūsų patyrusi komanda Jums gali pasiūlyti didelį kvapų, kvepalų buteliukų pasirinkimą bei išskirtinės pakuotės dizainą.
Įkvėptas savo nenustygstančių gerbėjų rato nusprendžiau sukurti savo vardinius kvepalus. Kvepalų pagrindinės natos tokios pačios nepakartojamos kaip ir mano muzika, atskleidžiančios mano - SEL asmenybę.
SEL
Norėdamas suteikti vyrams tokio pačio pasitikėjimo ir stiprybės, sukūriau savo asmeninį losjoną po skutimosi, kuris suteikia kiekvienam vyrui dvasinės stiprybės ir fizinės jėgos.
BigZ - Žydrūnas Savickas
Sekite Facebook
Susisiekite